Hakkımızda

Türkiye’nin ilk ve en büyük Film video Paylaşım Sitesi olan Tatli-genc.com,  Türk internet kullanıcılarına video izleme ve paylaşma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme misyonu ile 2014 yılında kurulmuştur. Tatli-genc.com‘da herkes video izleyebilir – ve Beğendiği videolarını paylaşabilir. Tatli-genc.com en büyük gücünü Sitemizin Kurucusu Ve Sahibi Olan:  ![».x.Tatlı¬Genç.x.«]! ‘ın Yüklediği Filmleri ya da videoları Yayınlayarak. Türkiye’nin en büyük Film Video Paylaşım Sitesi Olmaktadır.

Ayda 100 milyondan fazla videonun izlendiği Tatli-genc.com, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 100 sitesi içinde yer almaktadır ve günde 250 binden fazla tekil ziyaretçiye Film video keyfi yaşatmaktadır. Tatli-genc.com’u kullanırken Tatli-genc.com, dünyaya Film Video İzlerken Aynı Zamanda Paylaşmak için size yeni bir seçenek sunuyor. Hangi Filmlerden Ve hangi Videolardan hoşlanıyorsunuz, neler izliyorsunuz, nelere üzülüp, nelere gülüyorsunuz, açın Filminizi videonuzu dünyayla paylaşın!

Tatli-genc.com’da:

Sevdiğiniz Hoşunuza Giden Filmleri, videoları, sadece aile ve arkadaşlarınızla ya da bütün Türkiye ile paylaşabilirsiniz. Zaten Yüklü Olan görüntülerin geniş bir kitle tarafından izlenmesini sağlayabilir, bu görüntülerle ilgili diğer Abonelerin Ve Ziyaretçilerin yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.

Tatli-genc.com

Sitemizin videolarını izleyebilir, bunlar hakkında yorum yapabilir, beğendiklerinizi Sosyal medyada Paylaşabilirsiniz. Tatli-genc.com’u bir Film video paylaşım sitesi haline getiren sizlersiniz. Sizin paylaşımınız ve Yorumlarınız Beğenileriniz bizim için çok önemli. Ancak, bütün bunları yaparken, çok sayıda Filmi ve Videosu olan bir Video Paylaşım Sitesi içinde bulunduğunuzu ve sizin de bu Tatli-genc.com‘un bir Üyesi ve Abonesi, Ziyaretçisi, olduğunuzu lütfen unutmayın.

Eğlenin

Burada, görecek çok fazla malzeme var. Site Kurucumuz Ecem Naz Ve ![».x.Tatlı¬Genç.x.«]! eğlenceli birçok video Yayınlıyorlar. Sitemize Gelen Ziyaretçilerimiz ve Sitemizin Aboneleri Reklamsız Huzur İçinde Film İzlesin diye. Film Video Paylaşım Sitemizin Abonelerinden biri siz olabilirsiniz. Ya da sadece izleyip, keyfini çıkarabilirsiniz.

Katılın

Sizin Paylaşımlarınız Ve Güzel Yorumlarınız ve Beğenileriniz Sayesinde Film Video Sitemiz Daha Güzel Yerlere Gelebilir. Verilen Emeğe Saygı Göstereceğinizden Eminiz. Videolara yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı Ve Hürmet çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan ve videoları Beğenmekten kaçınmayın.  ![».x.Tatlı¬Genç.x.«]!

Not: Lütfen Sitemizin Hakkında Düşüncelerinizi Bize yazınız Lütfen

Sitemiz 5651 yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizdeki filmler kesinlikle sunucularımız da barınmamak'tadır. Büyük video sitelerinden iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Ancak istenirse Yapımcılar yada avukatları yayınlanmasını istemediği filmleri bize ecem.naz.como@gmail.com adresine bildirmeleri halinde içerik derhal yayından kaldırılılacaktır. Aksi durumlarda sitemiz yada site sorumlularımız yasal hükümlülüklere tabi tutulamaz. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video, google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server’imiza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden  abla-kardes-paylasim.com  sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.

English translation: All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

Detaylar/Detail     yerli film izle | Film izle