Pulse - Ekibin sesiyle dünyayı ortaya çıkarın | Tatli-genc.com Film Video Sitesi

Pulse – Ekibin sesiyle dünyayı ortaya çıkarın

Posted by By at 21 Ekim, at 22 : 58 PM Print

Pulse – Ekibin sesiyle dünyayı ortaya çıkarın

Pulse – Ses ile dünyayı ortaya çıkarın

Pulse - Ekibin sesiyle dünyayı ortaya çıkarın

Pulse – Ekibin sesiyle dünyayı ortaya çıkarın

Pulse, sadece sesle ortaya çıkan görünmeyen bir dünyada gerçekleşen ilk kişi hayatta kalma oyunudur.

Tarafından yaratıldı

2.129 destekçi bu projeyi hayata geçirmek için 80.977 $ sözü verdi .

Kampanya SSS  Güncellemeleri

Pulsa – Ses ile dünyayı ortaya çıkarın

Sevdiğimiz Proje  Vancouver, Kanada  Video oyunları
class=”money”>75.000 dolarlık hedef sözü verdi

Hikaye

 

prototip oynamak için buraya tıklayın

prototip oynamak için buraya tıklayın Proje hakkında

Proje hakkında

HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Kampanyayı kaçırdınız mı? KORKMA!  İlerlememizi takip edebilir ve web sitemize Üye veya Abone olabilirsiniz. <3 www.tatli-genc.com

 

Güncelleme # 6 - Plushie Eklentileri, Gömlekler ve DRM haberleri!

Güncelleme # 6 – Plushie Eklentileri, Gömlekler ve DRM haberleri!

İçin kullanılabilir  WINDOWS, MAC ve LINUX

Pulse, kör olduğunuz birinci şahıs deneyimsel bir yolculuktur. Ekolojik yerleşime benzer bir süreç kullanarak, çevrenizdeki dünyayı zihinsel olarak yeniden inşa etmek için ortamdaki sesleri kullanırsınız. Karakter doğumdan beri kör değildir ve bu nedenle çevreyi “görmek” için çocukluklarından anılar çekebilir.

Pulse, early prototype ekran görüntüsü

Pulse, early prototype ekran görüntüsü

Yolculuğunuz boyunca, tek arzusu size yardımcı olmak olan Mokos adlı yaratıklarla karşılaşacaksınız. Bu canlıların çıkardığı gürültüyü kullanarak, ihtiyaç duyulduğunda ek “vizyon” sağlarlar. Ayrıca gereksiz miktarda zekâ sağlarlar. Buna karşılık, sizi yutmaya çalışan korkunç yaratıklar da var.Dikkatlice dinleyin ve bu canavarlardan ne pahasına olursa olsun kaçının.

Yalnız değilsin...
Yalnız değilsin…

Bu sinestezi benzeri deneyimde, dünyanız duyularınızın sağladığı bilgilere dayanarak değişecek ve daha net hale gelecektir. “Gördüğünüz” ile aslında orada olan arasında genellikle belirgin bir fark vardır. Duyularınızın sizi yönlendirmesine izin verin.

Pulse prototipi için üç ana tasarım sütununa odaklandık:

Zorluk  – Zorluğun ve zorluğun birbirinden çok farklı iki canavar olduğuna inanıyoruz ve el ele tutuşmaları gerekmiyor. Oyuncuları meşgul etmek istiyoruz, onları test etmek değil. Zor bir oyunun tamamlanması hakkında söylenecek inanılmaz şeyler var, ancak Pulse bunu sonuna kadar yapabileceğinizi kanıtlamakla ilgili değil; oraya varmaya değer bir şey başardığınızı hissetmekle ilgilidir.

Pulse, erken konsept
Pulse, erken konsept

Keşif  – Oyuncuyu çevreleri hakkında çok az bilgi içeren veya hiç bilmeyen bir şekilde dünyaya bıraktık. Görme oyuncu tarafından kolayca elde edilemediğinden, gördüklerini bir araya getirmek için diğer duyularına güvenmelidirler. Nesnelerde veya tüm ortamlarda “keşif katmanları” oluşturabiliriz, bu da yeni anlayış seviyenize bağlı olarak dünyayı sürekli olarak değiştirir.

Duyum  – Oyuncuların geleneksel olarak güvendiği bilgileri sınırlamak, onlara çevrelerini deneyimlemeleri için farklı bir yol sunma fırsatı verdi. Kör olma deneyimini asla yeniden yaratmayı amaçlamamış olsak da, oyuncuyu bilgi ve rehberlik için diğer duyularına güvenmenin ne anlama geldiğini hayal etmeye davet ediyoruz.

Biz Brezilya’dan, Amerika Birleşik Devletleri’ne, Kanada’nın her yerine, çok farklı geçmişlere sahip beş oyun tasarımcısı ve geliştiricisiyiz? Güzel sanatlar, tasarım ve bilgisayar bilimleri alanlarında üç senelik dereceleriyle masa yıllarına dayanan deneyimler sunuyoruz.

Bu dereceleri tamamladıktan ve bir süre ilgili alanlarımızda çalıştıktan sonra hepimiz Vancouver Film School Game Design programında okumak için batı sahillerine taşındık. İşte burada tanıştık, ekibimizi oluşturduk ve son öğrenci projemizi geliştirmeye devam ettik: Nabız.

Artık mezun olduktan sonra oyun endüstrisine taşındığımız için, rafine becerilerimizle takımı yeniden birleştirmek ve birlikte başka bir oyun geliştirme macerasına başlamaktan başka bir şey istemiyoruz.

Pulse’u bir öğrenci projesi olarak başlattığımızda kendimize meydan okumaya başladık. Masaya özel bir oyun deneyimi getirmek istedik; sadece eğlenceli olmaktan çok, duygusal olarak çekici olandan. Hâlâ aynı hedefimiz var: oyunlardaki eğlencenin ötesini keşfetmek ve oyuncuları farklı şekillerde nasıl etkileyebileceklerini görmek.

Buna verilen yanıt çok zor oldu. Karakterlerin gözüyle başkalarının dünyayı keşfetmesini izleme fırsatımız oldu. Bir öğrenci projesi olarak bu kavramı elimizden geldiğince aldık, ancak keşfedilecek daha çok şey var – Prototipimizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyoruz.

Bağımsız oyun geliştirme, büyük ölçüde Kickstarter’ın dahil olması nedeniyle video oyunlarının doğumundan bu yana çok yol kat etti. Yaratıcılığın “küçük adamdan” akmasına ve dünyadaki oyuncuların eline geçmesine izin verme konusunda inanılmaz derecede olumlu bir güç oldu.

Bireysel olarak, hepimiz Kickstarter’da çok sayıda projeye destek verdik ve şaşırtıcı sonuçları gördük. Şimdi bunun diğer ucundayız. Teslim edebiliriz, sadece biraz yardıma ihtiyacımız var.

Bizi destekleyerek, geliştirme için ön maliyetlerin üstesinden gelmemize yardımcı oluyorsunuz. özellikle:

Yazılım lisanslarının satın alınması  – Prototipimiz, okulumuz aracılığıyla bize sunulan eğitim yazılımı lisansları kullanılarak oluşturulmuştur. Projeye devam etmek için profesyonel lisans satın almamız gerekiyor.

Oyun sesi, stüdyo kaydı ve film müziği  – VFS’de inanılmaz bir ses ekibine ve kayıt stüdyosuna erişebildik. Prototipte elde edebileceğimiz kalite seviyesini korumak için bu tesislere erişmemiz gerekecek ve gerçek dünyada ucuz değiller.

Yasal önemsiz  – Korunmamız ve oyuna odaklanabilmemiz için her zamanki yasal şeyleri yoldan çıkarmamız gerekir.

Müthiş olduğun için ödüllerin!

Bir dondurma makinesi *

  • Not: Aslında bir dondurma makinesi almıyoruz.

Projemize göz atmak için zaman ayırdığınız için inanılmaz TEŞEKKÜRLER!

Videoda kullanılan müzik: CC Attribution lisansı  altında Rataxes tarafından gerialın .

Pixel Pi takımı Brian Fargo’nun Kicking it Forward programına katılıyor. Bu, projelerimizden elde edilen kârın% 5’inin diğer Kickstarter projelerini desteklemeye ve desteklemeye doğru gideceği anlamına geliyor.

Riskler ve zorluklar

Biz bu projeye güvenmiyoruz ve karımızı bırakıp işimizi bırakmamıza, gün batımına girmemize ve o dondurma makinesini almamıza izin vermiyoruz. Bu bir sevgi emeği – işten sonraki zamanımızda ve hafta sonları üzerinde çalışacağız. Neyse ki harika bir ekibimiz ve inanılmaz Vancouver oyun geliştiricileri için son derece destekleyici bir ağımız var. Destekçilerimizin sabırlı olması gerekebilse de bizi desteklemekten pişman olmayacaklarından eminiz.

Tatli-genc.com hakkında bilgi edinin

Bu proje hakkında sorularınız mı var? SSS bölümüne göz atın

Genel, harika oyunlar, kaliteli oyunlar, oynadıkça oynamak isteyeceksiniz, Pulsa oyunun prototipi Ücretsiz oynayabilirsiniz, Pulsa prototipini oynamak için buraya tıklayın, Pulsa Ücretli bir oyun Türüdür., Pulsanın prototip oynamak için buraya tıklayın, Pulse prototip oynamak için buraya tıklayın, Pulse prototipi oynamak için buraya tıklayın, Pulse prototipi Ücretsizdir, Süper oyun, süper oyun oyna, Süper Pc Oyunları, Ücretli oyunlar, Ücretsiz oyunlar, Ücretsiz ve ücretli oyunlar olmak üzere hepsi burada , , , , , , , , , , ,

Related Posts

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇█ Tatli-genc.Com █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂▁

Film hakkında ne düşünüyorsun? Videolarve Sitemizdeki Diyer yazılar hakkında düşüncelerinizi Yazınız Lütfen

Lütfen Verdiğimiz Emeğe Karşlık Sitemiz ve İçindekiler Hakkında Görüşlerinizi Yazınız.

Sitemizi Twitter’da takip et

Katekoriler

Film Video Sitemizin ORQ Kodu

qr code

 

Photo Gallery

%d blogcu bunu beğendi:
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz.. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM sayfamızdaki adresten bize ulaşabilirler. Sitemizde yer alan videolar Youtube, google, yahoo, movieshare, videoweed, fullhdfilmizlesene.net, hdfilmcehennemi2.org. hdfilmcehennemi1.com, vb video sitelerinde barındırılmaktadır…  Destek Adresimiz: destek@tatli-genc.com HİÇ BİR FİLM KENDİ SUNUCUMUZDA BULUNMAMAKTADIR. Tatli-genc.com olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Eğer siz Tatli-genc.com web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun.Bu Konu Hakkında Yasal Bildirim Sayfamızı Okuyarak Bilgi Alabilirsiniz. hakkında detaylar