Üniversite bir iş kurmak için çok erken mi? | Tatli-genc.com Film Video Sitesi

Üniversite bir iş kurmak için çok erken mi?

Posted by By at 3 Eylül, at 02 : 15 AM Print

Üniversite bir iş kurmak için çok erken mi?

Üniversite bir iş kurmak için çok erken mi?

Lisansüstü işler bile daha önce deneyim aradığında, kendi başınıza bir başlangıç yapmak üniversite öğrencileri için çok cazip olacaktır. Sadece büyümek için bir fırsat verir ama aynı zamanda daha sonraki bir aşamada bir iş almak için deneyim sunuyor.

Üniversitede multi-milyon dolarlık iş fikirlerinin nasıl yaratıldığına dair birçok ilham verici hikaye var. Facebook ve Microsoft journeys, elde edebileceği kadar motivasyonel olsa da, bir üniversite öğrencisinin Üniversitede bir başlangıç için planlar yapması gerçekte nasıl görünüyor?

 

Bu kararı vermede neyin yardımcı olabileceğine dürüst bir göz atalım. İşte kolejde bir başlangıç yapmaya çalışmanın artıları ve eksileri.

Üniversitede iken bir başlangıç girişimi eksileri

Her zamanki kurulum aksine, bize ilk downsides ile başlayalım.

1. Zaman eksikliği

Bir iş hakkında bir şey ise göz ardı ilk şeylerden biridir. Parlak bir fikir için bile, bir iş planı geliştirmek ve i’yi başlatmak için çok çalışmak için önemli bir zaman harcamak gerekir. Finansman ve diğer kaynaklar gibi, çok dikkat çekmek için birçok diğer yönleri vardır.

Üniversite öğrencisi olmak yoğun günlerle birlikte gelir. Öğrencilerin akademik çalışma kendisini yönetmek için her zaman yeterli zaman iş zaman yatırım dursun yoktur. Tamamen imkansız olmasa da, bunu düşünmek son derece önemlidir,

Bununla birlikte, bununla başa çıkmanın birkaç yolu vardır. Birçok hizmet online teklif zamanında ödevlerini tamamlayarak öğrencilere yardımcı olmak için. Bu web sitesinde, denemeler, araştırma kağıtları ve Tezler de dahil olmak üzere akademik makaleler sağlayabilen bir deneme yazarı bulabilirsiniz. Bu kolej iş üstünde kalmak ve hala bir başlangıç planı üzerinde çalışmak için zaman bulmak için akıllı bir seçenektir.

2. Yatırımcılar öğrencileri ciddiye almayabilir

Ne olursa olsun kime o geliyor akıllı bir fikir bahis istekli birçok melek yatırımcılar varken, birçok hala önceki deneyim ve bilgi için bakmak. Bir üniversite öğrencisi olmak, yatırımcıları başlangıç fikrinin potansiyele sahip olduğuna ikna etmek zor olabilir.

3. Fırsatlar üzerinde eksik

Bir öğrenci olarak, her zaman herhangi bir işte harcamak uygun değildir. Sadece ilk nokta gibi, akademisyenler için zaman izin vermek için bir ihtiyaç vardır. Ve sonra, bir iş planı geliştirmek için zaman olmalı. Projeyi harekete geçirmek düşündüğünüzden çok zaman alıyor. Bir, toplantılar kurmak yatırımcılar ve rehberlere konuşmak gerekiyor. Bütün bunların arasında, kolejin birçok yerinde eksik kalacaksınız. Ayrıca bir yedekleme ve üniversitede bile eğlenceli unsurlar olarak geleneksel işler arayan arkasında birkaç adım koyardı.

4. Sınırlı Kaynaklar

Kolej içinde birçok kaynak olabilir, ancak dış etkileşimler ve kaynakların finansal ihtiyaçları telafi etmesini sağlamaz.

Bu noktalar bir başlangıç gibi bir üniversite öğrencisi için tamamen kötü bir fikir olabilir gibi geliyorsa, upsides de düşünün.

Üniversitede iken bir başlangıç girişimi artıları

1. Deneyim Kazandırır

Tüm deneyimler iyi ya da kötü olsun, bir şeyler öğretir. Üniversitede iken bir girişim başlatmak, şeyleri öğrenmek için inanılmaz bir fırsat sunacaktır. Bu gerçek dünya iş denemek olurdu, nerede bir kendini sorumlu olmak zorunda. Tava olmasa bile, bunu özgeçmişte geçerli bir deneyim olarak da listeleyebilirsiniz. İnisiyatif, yaratıcılık ve sıkı çalışma da dahil olmak üzere birçok yumuşak beceri için konuşur.

Bir üniversite Kampüsü büyümek ve katkıda bulunmak için şansını arayan zihin dolu. Öğrencilerin kendisi arasında mükemmel bir takım oluşturabilir, ihtiyacınız olan tek şey onları ikna etmektir. Ve eğer kolej arkadaşlarına ilham verebilirse, ki bu kesinlikle bir tane alabilecek en iyi eleştirilerden bazıları, başlangıç fikrini yatırımcılara da ikna etme şansı var. Bu işbirlikleri iş büyür hangi destek sistemi olabilir.

2. Üniversitedeki potansiyel İşbirlikçiler

Bir üniversite Kampüsü büyümek ve katkıda bulunmak için şansını arayan zihin dolu. Öğrencilerin kendisi arasında mükemmel bir takım oluşturabilir, ihtiyacınız olan tek şey onları ikna etmektir. Ve eğer kolej arkadaşlarına ilham verebilirse, ki bu kesinlikle bir tane alabilecek en iyi eleştirilerden bazıları, başlangıç fikrini yatırımcılara da ikna etme şansı var. Bu işbirlikleri iş büyür hangi destek sistemi olabilir.

3. Öğrenci Ağı

Pazarlama stratejilerini başlatmak ve onları test etmek için daha iyi bir grup isteyemezsiniz. Öğrenci topluluğu büyüktür ve sosyal ağ daha da büyüktür. Bir öğrenci aracılığıyla alın, birçok medya ve platformlarda zaman sadece bir konuda binlerce ulaşabilir. Başlatılması kendisi için öğrenci destek gruplarının bol da vardır. Topluluktan gelen yanıt ve girdiler, ürünü rafine etme, iş planını değiştirme ve doğaçlama yapma şansı verir. Öğrenci Ağı da başlamak için akıllıca bir yer olacak yeni fikirler için en cesaret verici biridir.

4. kaynak

Evet, hem artıları hem de eksileri listesinde görünür. Kolejin kendisinde bol miktarda kaynak var, başlamak için. Akıl hocalığından danışmanlığa ve eğitim kaynaklarından deha zihinlerine kadar, eğer bakarsanız, üniversitenin kendisinde en az bir tane bulacaksınız. Bir alanda başarılı olan, yatırımcılar arasında konuşabilen ve akıl hocası olan bir mezuna ulaşmak zor olmaz. Öğrenciler ayrıca iş planı geliştirmek için pratik bilgi sunabilir profesörler ve teknisyenler yardım isteyebilirsiniz. Bu tür insanlardan gelen geri bildirimler, işi dış dünyaya göstermeden önce sizi iyileştirmek için yer verecektir.

Sonuç olarak, her iki şekilde de olabilir. Bu taahhüdü yapmadan önce tartmak gereken birçok faktör vardır. Eğitime odaklanmak ve daha sonra işe başlamak için daha fazla zamana ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Ya da tutkunuz, denemek için daha fazla beklememek için sizi çok fazla yönlendiriyor.

Aynı zamanda, tüm işlerin tam zamanlı dikkatinize ihtiyacı olmayabilir. Yavaş başlayın ve mezun olduktan sonra daha büyük bir lansmana doğru ilerleyin. Bu öncelik ve karar sopa esastır. Unutmayın; çok çalışmak gerekebilir, akıllı çalışma da yol lea olabilir.

Genel, Öğrencilerin Üniversitede Bir Başlangıç Yapmaları Hala Mümkün Mü?, Sınırlı Kaynaklar Üniversitede iken bir başlangıç girişimi artıları, Üniversite bir iş kurmak için çok erken mi, Üniversite bir iş kurmak için çok erken mi?, Üniversitede iken bir başlangıç girişimi eksileri, Yatırımcılar öğrencileri ciddiye almayabilir , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇█ Tatli-genc.Com █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂▁

Film hakkında ne düşünüyorsun? Videolarve Sitemizdeki Diyer yazılar hakkında düşüncelerinizi Yazınız Lütfen

Lütfen Verdiğimiz Emeğe Karşlık Sitemiz ve İçindekiler Hakkında Görüşlerinizi Yazınız.

Sitemizi Twitter’da takip et

Katekoriler

Film Video Sitemizin ORQ Kodu

qr code

 

Photo Gallery

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz.. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM sayfamızdaki adresten bize ulaşabilirler. Sitemizde yer alan videolar Youtube, google, yahoo, movieshare, videoweed, fullhdfilmizlesene.net, hdfilmcehennemi2.org. hdfilmcehennemi1.com, vb video sitelerinde barındırılmaktadır…  Destek Adresimiz: destek@tatli-genc.com HİÇ BİR FİLM KENDİ SUNUCUMUZDA BULUNMAMAKTADIR. Tatli-genc.com olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Eğer siz Tatli-genc.com web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun.Bu Konu Hakkında Yasal Bildirim Sayfamızı Okuyarak Bilgi Alabilirsiniz. hakkında detaylar