2018 Yılına Damga Vuran Yurdum İnsanları

3 Comments

 1. Hi

  I wanted to order baby toy’s from your webshop.
  but I can not find the product anymore on your site,
  it looks like this on this site
  I hope you will sell the toy again soon,
  mail me if you are going to sell it again, I’ll wait

  Greetings

  Kimberley Klass, 4 weeks ago Cevapla

  • Kimberley Klass Merhaba kusura bakma sitemiz Film Video Şarkı Sitesidir. Sitemizde Film Video Ve Şarkılar yayınlıyoruz. Ücretsiz Herke İzlesin Diye.

   ![».x.Tatlı¬Genç.x.«]!, 3 weeks ago Cevapla

 2. Hey, it’s Martina!

  Pretty much everyone is using voice search with their Siri/Google/Alexa to ask for services and products now, and in 2019, it’ll be EVERYONE of your clients. What you are missing out on.

  Just now, I can only find tatli-genc.com on text search after digging a few pages (that’s NOT good), businesses above are getting all the traffic and $$$$!

  Answer all your buyers’ questions on your website and earn their business! Learn how easy it is here:

  Get your VSO voice search optimized content:
  Starts at $20, regular SEO content starts at $10

  Cheers,
  Martina

  Martina Coy, 4 weeks ago Cevapla


Lütfen Allah Rızası İçin Yorum Yapmadan Geçmeyin

Sitemizi Twitter’da takip et

Subscribe

If you did like to stay updated with all our latest news please enter your e-mail address here

Film Video Sitemizi Takip et

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz.. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM sayfamızdaki adresten bize ulaşabilirler.Sitemizde yer alan videolar Youtube, google,yahoo,movieshare,videoweed vb video sitelerinde barındırılmaktadır…  Destek Adresimiz: destek@tatli-genc.com HİÇ BİR FİLM KENDİ SUNUCUMUZDA BULUNMAMAKTADIR. Tatli-genc.com olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Eğer siz Tatli-genc.com web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun. Bu konu hakkında detaylar